اخبار کریپتوکارنسی

رشد یک میلیارد دلاری یونی سواپ و جذب سرمایه ۱۰۰میلیون دلاری

خلاصه خبر

به گزارش تک کرانچ، یونی سواپ لبز، توسعه دهنده پروتکل یونی سواپ در مراحل اولیه جذب سرمایه ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون دلاری است. پیش‌بینی یونی سواپ افزایش ارزش یک میلیون دلاری این کسب‌وکار در اثر این جذب سرمایه است.

 

بنا به گزارش‌ها؛ یونی سواپ لبز (fundraise) خالق و توسعه دهنده پروتکل یونی سواپ (Uniswap)، به دنبال جمع آوری سرمایه‌ای ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون دلاری است. این اقدام گامی مهم در راستای ارزش یک میلیارد دلاری یونی سواپ است.

طبق گزارشی که تک کرانچ به نقل از چهار نفر از افراد معتبر مرتبط با موضوع منتشر کرده است، موضوع جذب سرمایه یونی سواپ در مراحل اولیه خود قرار دارد. همچنین پُلی چین و یکی از صندوق‌های سرمایه گذاری در سنگاپور مشغول بررسی و مذاکرات مرتبط با این موضوع هستند، البته طبیعی است که شرایط سرمایه گذاری این شرکت‌ها در طول پیشرفت مذاکرات، تغییرهایی نیز داشته باشد.

این در حالی است که یونی سواپ از هرگونه اظهار نظر در خصوص این موضوع خودداری کرده است.

یونی سواپ در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) در بازار رمز ارز (کریپتو کارنسی) است. بر اساس داده‌های منتشر شده از بلاک، این پلتفرم موفق شده حجم تقریبی دو سوم از بازار DEX را به خود اختصاص دهد.

به گفته دیپ داو (DeepDAO)، یونی سواپ داو (Uniswap DAO)، دارای بزرگ‌ترین خزانه در بین سازمان‌های فعال در بخش غیرمتمرکز مستقل در فضای کریپتو است که ذخایر آن به ۲.۷ میلیارد دلار می‌رسد.

در بیانیه ماه گذشته‌ی یونی سواپ، این کسب‌وکار قصد دارد یک بنیاد تاسیس کند که ماموریت آن رشد اکوسیستم صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال خواهد بود. همچنین افزود که فاز اول سرمایه گذاری آن در ماه سپتامبر با بودجه ۱.۸ میلیون دلار شروع شده است.

صفحه خرید و فروش یونی سواپ:
https://twox.ir/coins/UNI

این پست با هدف شفاف‌سازی صحت و جزئیات این قرارداد (یونی سواپ) بروز خواهد شد.
تاریخ بروزرسانی: نهم مهرماه هزاروچهارصدویک
منبع خبر: The Block

برای دادن رای کلید کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا