اخباراخبار کریپتوکارنسی

روز جهانی کارگر، کوین‌ بیس و کریپتوکارنسی

ARK Invest، شرکت مدیریت سرمایه گذاری که توسط سرمایه گذار افسانه ای کتی وود تأسیس شده است، روز جهانی کارگر را با خرید سهام صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase جشن گرفته است.

بر اساس اطلاعیه سرمایه گذار که به دست کوین تلگراف رسیده است، در ۱ می، ARK  بیش از یکصد هزار سهام کوین بیس (Coinbase) را برای صندوق قابل معامله در بورس نوآوری آرک ای.تی. اف خریداری کرد.

این شرکت سرمایه گذاری همچنین ۲۳۴۵۶ سهم کوین بیس را برای ETF اینترنت نسل بعدی ARK و ۱۵۸۰۹ سهم را برای ETF نوآوری فین تک خود خریداری کرد. کل خرید ۱۶۸۸۶۹ سهم کوین‌بیس به ارزش حدود ۸٫۵ میلیون دلار بود.

این خرید نزدیک به ۵۰ درصد از کل سهام Coinbase را تشکیل می‌دهد که ماه گذشته توسط ARK خریداری شد. در ماه آوریل، ARK در مجموع ۳۰۴۳۰۰ سهم به ارزش ۱۷٫۵ میلیون دلار به فروش رساند. پیش از این، ARK 2.4 میلیون سهم را در ماه مارس به قیمت حدود ۱۱۷ میلیون دلار خریداری کرد.

آخرین خریدهای ARK در حالی انجام می‌شود که سهام کوین بیس شاهد موج دیگری از قرمز شدن روی تابلوی بورس است. در روز دوشنبه، سهام کوین‌بیس در پی انتشار اخباری مبنی بر شکایت دسته جمعی جدید مبنی بر نقض قوانین حفظ حریم خصوصی، ۶٫۸ درصد کاهش یافت.

طبق داده‌های TradingView، در ماه گذشته، سهام کوین‌بیس بیش از ۲۰ درصد سقوط کرد و از بالاترین رقم نزدیک به ۷۲ دلار در آوریل ۲۰۲۳ به ۵۰٫۱ دلار در اولین روزهای ماه می رسید.

برای دادن رای کلید کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا