آموزش کار با توایکسویدئو های کار با پلتفرم

کسب درآمد از توایکس

با توایکس شریک شوید و از سود ۳۰ درصدی به صورت لحظه‌ای برای خودتان بهره‌مند شوید. با دعوت دوستانتان، آن‌ها را با یک صرافی ارز دیجیتال خوب آشنا کنید و همچنین با توایکس شریک شوید. این به معنای دو نتیجه مثبت به صورت همزمان است. دعوت از دوستان در توایکس بدون محدودیت و تعداد بیشمار است و شراکت نیز محدودیت زمانی ندارد.

۱- پس از وارد شدن به حساب کاربری به پروفایل خود بروید.

۲- با انتخاب گزینه کسب درآمد وارد صفحه مورد نظر شوید و لینک دعوت خود را کپی کنید.

۳- لینک دعوت را برای دوستان خود که قصد دارید توایکس را به آنها معرفی کنید ارسال کنید و از آن ها بخواهید با لینک ارسالی، ثبت نام خود را در توایکس تکمیل کنید. پس از تکمیل روند ثبت نام توسط هر کدام از دوستان شما؛ یک نفر به تعداد کاربران معرفی شده اضافه خواهد شد. ۳۰% از سود حاصل شده از هر تراکنش کاربر معرفی شده شما، به صورت آنی از طرف توایکس برای شما واریز می شود.

با استفاده از صرافی ارز دیجیتال توایکس، امکان دسترسی به بیش از ۳۶۰ نوع ارز دیجیتال با قیمت جهانی فراهم می‌شود. این صرافی امکان خرید تتر، بیت کوین و دیگر رمزارزها را با اطمینان کامل به شما می‌دهد. پس از خرید، قادر خواهید بود ارز دیجیتال خود را به کیف‌پول اختصاصی خود منتقل کنید یا در صورت لزوم، آن را به آدرس دیگری ارسال کنید. برای خرید و فروش ارز دیجیتال، بهتر است از صرافی‌های معتبر و با سابقه مانند توایکس استفاده کنید.

برای دادن رای کلید کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا